Семінар від компанії "Агрооптіма"

16 лютого  на базі Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою компанія "Агрооптима" провела третій  третій щорічний семінарі "Особливості інтенсивних технологій вирощування ягідних культур".  У семінарі  взяли участь фермери, дрібні товаровиробники, викладачі нашого ВУЗу. Перед присутніми зі вступним словом виступила директор ННІ АЗ Прищепа А.М., котра привітала учасників семінару, побажала плідної роботи, розказала особливості сьогоднішньої вступної компанії, особливо на спеціальність 201 «Агрономія»  та запросила до співпраці. Комерційний директор компанії «Агрооптима» Руслан Наумов привітав учасників семінару, ознайомив їх з роботою компанії, виокремив її основні напрями діяльності та відзначив перспективи співпраці із Національним університетом водного університету на предмет проходження практик студентами, стажування викладачів,  проведення спільних семінарів та досліджень.

Цікаві доповіді представили Олександр Майструк (інженер- проектувальник компанії «Агрооптима») про технології систем зрошення при вирощуванні ягідних культур, Олександр Свабіж ділився досвідом застосування краплинного зрошення на ягідних культурах Сербії. Учасники не тільки могли прослухати відомих доповідачів, але і подивитися зразки обладнання, добрив.

Маємо надію на подальшу співпрацю між НУВГП та компанією «Аргооптима»!