Семінар-тренінг на кафедрі агрохімії, грунтознавства та землеробства

15 червня в рамках Всеукраїнського семінару-тренінгу для координаторів програми GLOBE в Україні на кафедрі агрохімії, ґрунтознавства та землеробства відбувся семінар на тему: "Польова діагностика ґрунтів в системі екологічного моніторингу".

Учасники семінару були ознайомлені з історією створення кафедри, основними напрямками її навчально-методичної та наукової діяльності, а також лабораторною базою кафедри.

Для учасників семінару була підготовлена виставка видань навчально-методичної літератури як професорсько-викладацького складу кафедри, так і провідних науковців України в галузі ґрунтознавства та агрохімії.

Доцент Фурман В.М. продемонстрував учасникам семінару техніку закладання ґрунтового розрізу, морфологічного опису генетичних ґрунтових горизонтів та відбору ґрунтових зразків за допомогою ґрунтового бура для подальшого лабораторного дослідження з метою оцінки якісного складу ґрунту.

У ході семінару відбулася дискусія про стан та використання ґрунтових ресурсів в різних регіонах України.

Учасники семінару-тренінгу висловили побажання щодо подальшої співпраці з науковцями кафедри.