Розпочалася практика студентів спеціальностей Агрономія, Екологія, Технологіі захисту навколишнього середовища у Залізному Порту

І знову, з 18.06.19р. у студентів трьох спеціальностей нашого інституту, Агрономія, Екологія та Технологіі захисту навколишнього середовища) під керівництвом доцента Мороза О.С. та доцента Троцюка В.С. розпочалася літня практика.

За традицією, вона проводиться на узбережжі Чорного моря у с. Залізний Порт, Херсонськоі області.

Перший день практики, не дивлячись на спеку, пройшов продуктивно. Студенти ознайомились з грунтово-екологічними умовами формування засолених грунтів зони Сухого Степу. Були закладені грунтові розрізи та проведений іх морфологічний опис для вивчення типу та підтипу грунту.

Також, студенти з цікавістю отримали інформацію про Чорноморський біосферний заповідник, рослини та тварини, які зустрічаються на його територіі.  Не дивлячись на те, що в перший день студенти подолали майже чотири кілометри, море забрало всю втому.

Але, це був тільки перший день....