Робочий візит до Клеванського професійного ліцею

Представники навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою на чолі із директором професором Аллою Прищепою побували у Клеванському професійному ліцеї, котрий разом із Національним університетом водного господарства та природокористування, ТОВ Дедденс Агро, ТОВ Ріттер Біо Агро, ТОВ Агро-Органік, Млинівським аграрним коледжем входить до Кластеру виробників органічної продукції.

Головна ціль візиту – оцінити потенціал та перспективи співпраці у Кластері. Було знайдено спільні точки дотику, над якими ведеться робота. В цілому співпраця НУВГП із Клеванським професійним ліцеєм в складі Кластеру виробників органічної продукції замикає великий ланцюг «виробництво-наука-освіта-споживач», підсилюючи кожну ланку цього ланцюга та формуючи довіру та окреслюючи шляхи розвитку у потенційного споживача як освітніх послуг, так і органічної продукції.

Клеванський професійний ліцей є одним із найбільш активних закладів професійно-технічної освіти, який розвивається та веде потужну грантову роботу у пошуку партнерів та залучення коштів для свого розвитку. Учні ліцею не лише успішно здобувають професійно-технічну освіту, а й здають ЗНО та вступають до вузів.  Візит представників НУВГП співпав із візитом міжнародної комісії з підтримки розвитку професійно-технічної освіти, до складу якої увійшли представники МОН України та представники управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.