Результати участі студентів-агрономів у ІІ етапі Всеукраїнского конкурсу студентських наукових робіт

27 березня 2019 р. на базі Вінницького національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 «Агрономія». Для участі у підсумковій конференції з науковою доповіддю-презентацією було запрошено студента 4-го курсу напряму фахової підготовки «Агрономія» – Романовича Андрія Анатолійовича з роботою «Елементи біологізації системи удобрення як чинники прискорення біогеохімічного колообігу фосфору у агроекосистемі» (науковий керівник – к. с-г. н., доцент Колесник Т. М.). Загальна чисельність учасників конкурсу – 27 осіб. Журі конкурсу було представлено 20 відомими вченими в галузі агрономії.

Конкур проходив у 2 етапи: заочне рецензування робіт (було відсіяно 50% наукових робіт) та презентація результатів перед журі. Загальна сума балів заочного рецензування наукової роботи Романовича А. А. – 80 зі 100. Основна причина втрати балів загальної оцінки роботи – відсутність наукових публікацій та актів впровадження результатів наукової роботи, які подаються разом із анкетою. На ці аспекти потрібно звертати першочергову увагу, плануючи участь у конкурсі наукових робіт.

За результатами участі студент навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою Романович Андрій Анатолійович  отримав Диплом за відмінні знання агрохімії та сертифікат учасника. Захист роботи пройшов на високому рівні, студент блискуче представив презентацію та відповів на питання членів журі.

Вітаємо Романовича Андрія Анатолійовича !

Колектив та студенти ННІАЗ