Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Геодезія та землеустрій» в 2017-2018 н.р.

І етап олімпіади із спеціальності "Геодезія та землеустрій" відбувся на кафедрах землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики та геодезії і картографії НУВГП 05-06 березня 2018 р.

На олімпіаду виносились основні дисципліни, що мають професійне спрямування: геодезія, земельний кадастр, оцінка землі та нерухомого майна, земельне право, землевпорядне проектування.

У змаганнях брали участь 22 студенти 3, 4 та 5 курсів, що здобувають таку спеціальність.

Всі студенти показали досить високі професійно орієнтовані теоретичні знання та практичні навички.

Оцінювання проводилось за 170 бальною шкалою. Переможцями стали такі студенти:

5 курс:

І місце – Панасюк Олександр – 131,5 балів;

ІІ місце – Кицюк Вікторія – 129,5 бали;

ІІІ місце – розділили Сорочинський Богдан – 125,0 балів та Орешняк Ірина – 124,5 балів.

4 курс:

І місце Мелконян Гоар – 60,5 балів;

ІІ місце – Войтович Олександр – 47,0 балів;

ІІІ місце – Бойчук Катерина – 40,5 балів.

3 курс:

І місце Кос Анна – 86,0 балів;

ІІ місце – Біскуп Василь – 81,5 балів;

ІІІ місце – Герасимюк Іванна – 65,0 балів.

Перемогу за напрямами здобули наступні студенти:

«Геодезія» – Кос Анна;

«Землевпорядне проектування» – Панасюк Олександр;

«Кадастр землі та нерухомості» – Онищук Вікторія;

«Земельне право» – Тарасюк Дмитро.

Для участі в другому етапі олімпіади сформовано команду студентів у такому складі:

1)     Панасюк Олександр Анатолійович;

2)     Кицюк Вікторія Василівна;

3)     Сорочинський Богдан Мар’янович.

Супровід студентів здійснюватиме доцент кафедри геодезії та картографії Янчук Олександр Євгенович.

Оргкомітет олімпіади.