Разом проти туберкульозу

В навчальному корпусі № 2 відбулась зустріч студентів 1-го курсу Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою з головним  фтизіатром Рівненської області Ординським Миколою Леонідовичем.
     В ході зустрічі студенти мали можливість отримати інформацію про особливості захворювання на туберкульоз, шляхи передачі та запобігання хронічному захворюванню, представлені медичні заклади міста, де можна отримати допомогу.
     Зустріч супроводжувалась переглядом відеофільмів, розповсюдженням інформаційних матеріалів щодо профілактики туберкульозу. Під час спілкування студенти отримали відповіді від Миколи Леонідовича про те, якими мають бути дії людини при підозрі на туберкульоз, як в побуті убезпечити своє життя від можливості зараження,  якими продуктами збагатити свій харчовий раціон у весняний період. Головний фтизіатр області звернув особливу увагу студентів на попередження важких конфліктних ситуацій, які дуже часто викликають сильний стрес, знижуючи тим самим імунітет людини, а також побажав жити на позитиві.

Заст. директора ННІ АЗ  Статник І.І
Практичний психолог Бобровська Т.І.