Пускові збори першокурсників ННІАЗ

Сьогодні, на другій парі в ауд. 732, що на базі інституту агроекології та землеустрою зібрались цьогорічні вступники, вже студенти нашого університету, які  мали змогу познайомитись із дирекцією ННІАЗ та кураторами академічних груп.

Загальні збори розпочав заступник директора ННІАЗ з виховної роботи Бялик Ігор Ихайлович, який представив студентам присутніх викладачів та відразу надав слово директору інституту професору Аллі Миколаївні Прищепі. Після слів привітання Алла Миколаївна окреслила студентамцілий ряд важливих питань, з якими доведеться зіштовхнутись першокурсникам. Одночасно, вона наголосила, що сумлінне ставлення до навчання та дисципліни є запорукою легкої адаптації до студентського життя, яке крім складнощів має безліч цікавих та незабутніх моментів.

Заступник директора з навчальної роботи Шульган Роман Богданович висвітлив студентам структуру навчального семестру та правила нарухування стипендії, пояснив особливості бальної системи оцінювання знань та основні питання, які стосуються сдачі сесії, а також представив групам їх старост.

У виступах взяла участь і заступник директора з наукової роботи Бєдункова Ольга Олександрівна, яка розповіла першокурсникам про їх можливості залучення в студентську наукову роботу та перспективи, які надає їм ця діяльність.

До своїх колег звернувся і голова студентського парламенту нашого інституту. який звернувся до студентів з мотиваційною інформацією щодо участі в активному суспільному стеденському житті.

По завершенні загальних зборів, студенти першокурсники ННІАЗ зробили загальне фото на сходах навчального корпусу №7 та розійшлися для подальшого спілкування по приміщеннях випускових кафедр, де мали змогу побачити лекційні та лабораторні аудиторії, а також познайомитись зі своїми викладачами.