Проведення відкритих занять на кафедрі здоров'я людини і фізичної реабілітації

У жовтні місяці науково-педагогічними працівниками кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації було проведено відкриті лекції згідно плану роботи. Свій досвід роботи та майстерність продемонстрували як старші викладачі так і доценти кафедри.

Зокрема 10 жовтня в аудиторії 783 була проведена лекція старшим викладачем Брегою Людмилою Борисівною з дисципліни “Фізіотерапія”. Вона продемонструвала змістовну, цікаву лекцію на тему “Лікування механічними впливами, штучно-змішаним повітрям. Водолікування”.

У свою чергу доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Ногас Анжела Олександрівна з дисципліни “Фізична реабілітація в косметології” провела показову лекцію на тему “Фізична реабілітація при целюліті ”, яка викликала зацікавленість як студентів так і викладачів кафедри. Показова лекція відбулася 12 жовтня в аудиторії 732.

І завершив місяць показових відкритих лекцій доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Майструк Микола Іванович з темою, яка викликала велику цікавість у студентів ”Прийоми масажу” з дисципліни “Загальний масаж і самомасаж ” 28 жовтня в аудиторії 732.

Слід відмітити, що тематика відкритих занять і методики їх проведення були на високому рівні у всіх викладачів, що долучилися до проведення показових лекцій. Підтвердженням цього були велика наповненість аудиторій, присутність колег з інших спеціальностей і кафедр та професійність педагогів, що проводили заняття. В усіх лекторів була присутня наочність, новизна, технічне забезпечення і свій власний підхід до студентів.

Ігор Григус

доктор медичних наук, професор

завідувач кафедри здоров'я людини та фізичної реабілітації