Проведення відкритих занять

Цього тижня, згідно плану проведення відкритих занять на осінній семестр 2016-2017 н.р., відбулись дві відкриті показові лекції викладачів кафедри екології.

-          3 жовтня в ауд. 441 (3 пара), заняття на тему «Клітинні та неклітинні форми життя» з дисципліни «Біологія» студентам 1 курсу спеціальностей “Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування” і “Технології захисту довкілля” представила к.с.-г.н., доцент Бєдункова Ольга Олександрівна.  Заняття відвідали: заступник директора ННІ АЗ к.с.-г.н., доцент Брежицька О.А., к.с.-г.н., доцент Борщевська І.М. та ст. викладач кафедри екології Михальчук М.А.;

-          4 жовтня в ауд. 767 (5 пара), заняття на тему «Динаміка та стабільність агроекосистеми» студентам 2 курсу спеціальності “Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування” представила к.с.-г.н., доцент Колесник Тетяна Миколаївна. Заняття відвідали: заступник директора ННІ АЗ к.с.-г.н., доцент Брежицька О.А., к.с.-г.н., доцент Клименко Л.В., к.с.-г.н., доцент Вознюк Н.М., к.с.-г.н., доцент Ліхо О.А., к.с.-г.н., доцент Стецюк Л.М.