Проведення науково-методичної конференції «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я»

10 грудня 2016 року кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації організувала і провела учнівську науково-методичну конференцію «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я».

У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри, вчителі та учні загальноосвітніх шкіл м. Рівного.

Були представлені доповіді учнів щодо стану здоров’я нації, проблем антиалкогольної пропаганди та здорового способу життя, впливу різноманітних факторів на здоров’я людини, фізичної реабілітації, лікувальної фізичної культури, фізичної рекреації.

Особливо важливим є те, що доповідали учні з представленням мультимедійних презентацій свого дослідження за категоріями: 5 клас, 6-7 класи, 8-9 класи, 10-11 класи.

Перші місця зайняли наступні учні: 5 клас – Григус Валерія (Рівненська гімназія «Гармонія», науковий керівник Балаушко М.М.); 6-7 класи – Солодов Максим (Рівненський НВК №2 Школа-ліцей); 8-9 класи – Корнєєв Дмитро  (Рівненська гімназія «Гармонія», науковий керівник Онофрійчук О.В.); 10-11 класи – Онищук Тетяна (Рівненська гімназія «Гармонія», науковий керівник Балаушко М.М.). Цікавими були також доповіді Максимова Миколи (Рівненська ЗОШ І-ІІІ ст. №8, 11 клас, науковий керівник Ярощук Б.С.), Петрука Станіслава (Рівненська гімназія «Гармонія», 9 клас, науковий керівник Балаушко М.М.) та Мамчур Марини і Хмарина Анастасії (Рівненська класична гімназія «Престиж», 9 клас, науковий керівник Власюк І.М.).

Всі учасники отримали папки з рекламними матеріалами НУВГП, сертифікати, збірники праць, а переможці – ще й кружки та кубки.