Проведення міжнародної on-line конференції "Проблеми здоров'я і реабілітації осіб з обмеженими можливостями здоров'я"

5 грудня 2016 року була проведена міжнародна on-line конференція «Проблеми здоров’я і реабілітації осіб з обмеженими можливостями здоров’я», приурочена до Міжнародного дня інвалідів. У роботі on-line конференції взяли участь викладачі, студенти, лікарі з Білорусі, Росії, України та Польщі. Зокрема з доповіддю «Оздоровча фітнес-йога як організаційна форма фізичного виховання студентів ВНЗ» виступила к.п.н, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Гільфанова О.К. (Забайкальський державний університет), з доповіддю «Мультидисциплінарний підхід і нові технології медичної реабілітації пацієнтів з різними нозологічними формами захворювань» лікар ЛФК відділення реабілітації інноваційної клініки «Академія здоров’я» Петрова О.В. (м. Чита), з доповіддю «Синдром професійного вигоряння фізичного терапевта» к.фіз.вих, доцент кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Нагорна О.Б. (НУВГП), з доповіддю «Проблеми реабілітації у воді людей з обмеженими можливостями» к.фіз.вих., доцент, директор кафедри спорту і фізичної культури Скалій О.В. (Університет економіки, м. Бидгощ), з доповіддю «Молодь та інвалідність: сучасні тенденції в Білорусі» к.м.н., доцент кафедри загальної і клінічної медицини Власова С.В. (Поліський державний університет).

Усі доповіді обговорювалися, всім виступаючим задавалися питання за темою їх досліджень. Завдяки організованій конференції була можливість поспілкуватися безпосередньо з робочих місць у своїх ВНЗ, не виїжджаючи за межі країни, обмінятися науковим і практичним досвідом проведення реабілітації в різних системах охорони здоров’я.

д.м.н., проф. Григус І.М.