Профорієнтаційні подорожі

В рамках профорієнтаційної роботи директор ННІ АЗ Алла Прищепа, завідувач кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Анатолій Ліщинський та старший викладач цієї ж кафедри Ярослав Стахів, доцент кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Олена Брежицька відвідали Кременецький лісотехнічний коледж.

Відбулися зустрічі із завідуючою технічним відділенням Росіцькою Любов’ю Володимирівною, де були обговорена співпраця між коледжем та НУВГП, щодо проведення для студентів коледжу навчальної практики на базі навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

Під час зустрічі зі студентами спеціальностей «Землевпорядкування», «Садово-паркове господарство», «Лісове господарство» була представлена презентація про можливості продовження навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування. Присутніх ознайомили зі структурою університету та досягненнями випускових кафедр. Студенти жваво розпитували про студентське життя, про навчальний процес та дозвілля.

На території Кременецького лісотехнічного коледжа розкинувся дендропарк. Розроблені екологічні стежки. Ознайомча екскурсія відкрила нові можливості співпраці при підготовці фахівців в галузі екології та лісового господарства.