Профорієнтаційна робота триває

15 грудня 2017 р. викладачі кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства Троцюк Віктор Степанович та Бєдункова Ольга Олександрівна провели зустріч із учнями 11-х класів Степаньської ЗОШ I-III ступенів, на якій представили інформацію щодо переліку спеціальностей, умов вступу та особливостей навчання в Національному університеті водного господарства та природокористування.

Слід відзначити, що неабияку зацікавленість учнів викликали спеціальності, за якими готують фахівців випускові кафедри Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою.

Справжньою родзинкою зустрічі стала демонстрація фільму, підготовленого та відзнятого за участю викладачів кафедри екології, ТЗНС та ЛГ, завідувача кафедри проф. Клименка Миколи Олександровича та директора ННІАЗ проф. Прищепи А.М. Перегляд фільму дозволив учням отримати наочне уявлення про територію студ. містечка НУВГП, умови проживання в гуртожитку, матеріально-технічну базу та професорсько-викладацький склад.

Всі учні отримали рекламні букленти та інформаційні листи, в яких були представлені всі спеціальності та можливості, що отримують випускники нашого ВУЗу.