Профорієнтаційна робота кафедри агрохімії, грунтознавства і землеробства

14 лютого викладачі кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Олійник Оксана Олексіївна та Фурман Володимир Мілетійович відвідали Дубровицький НВК "Ліцей-школа" де ознайомили випускників з умовами вступу до Національного університету водного господарства та природокористування для здобуття майбутнього фаху.

Викладачі розповіли майбутнім абітурієнтам  про перспективи навчання у нашому університеті, про нові та традиційні спеціальності НУВГП.

Оголошено умови вступу 2019 року до нашого університету та коледжів університету.

На зустрічі були також присутні випускники Залузького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ", "Берестівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ" та Лютинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ".

Було проведено 1 тур предметної олімпіади з історії України та математики.