Профорієнтація з 1-го класу!

Саме з перших класів розпочали профорієнтаційну роботу кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, маркетингу, гідротехнічного будівництва та гідравліки. Сергій Коротун розповів учням 1-го та 4-го класів Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 історію університету.

З великою зацікавленістю школярі слухали Любомира Шинкарука і з захопленням розглядали гідротехнічні моделі в лабораторії ГТС.

Зі студентським парком і перше знайомство зі студмістечком провела Ольга Коротун.

Найбільше вражень у початківців було від масштабів футбольного поля університету на якому Богдан Зубрицький дозволив майбутнім спортсменам побігати і повалятися на траві.

В наступному році плануємо ознайомити учнів, вже 2-го класу, з технікою механічного інституту.

Сергій Коротун, Любомир Шинкарук, Богдан Зубрицький, Ольга Коротун