Профорієнтація від кафедри туризму та готельно-ресторанної справи та туристичної компанії "Золота імперія"

18 жовтня 2018 року наш університет відвідали представники компанії ПП “Туристична компанія "Золота імперія" для того, щоб  запропонувати студентам проходження стажування в готельно-ресторанних комплексах за кордоном. Даний захід зацікавив не лише тих, хто навчається за спеціальністю "Туризм", а й інших студентів.

Під час презентації можна було детально ознайомитись з умовами отримання практичних навичок у сфері обслуговування за кордоном, зокрема,  на посадах трансферний гід, аніматор, тощо.

Варто зазначити, що даний захід проводився уже вдруге. І в порівнянні з минулорічною презентацією від "Золотої імперії", цього року студенти змогли дізнатись про усі переваги та недоліки подібного стажування від тих, хто вже працював у закладах туристичної індустрії влітку 2018 року. Адже на презентації були присутні ті студенти, у працевлаштуванні яких сприяла туристична компанія "Золота імперія”.

Додаткова інформація щодо можливостей працевлаштування наведена на сайті https://www.goldenempire.info/ та сторінці фб Summer Practice