Профорієнтація у Мирогощанському аграрному коледжі

Втретє у 2018-2019 навчальному році викладачі ННІАЗ завітали до Мирогощанського аграрного  коледжу.

16 травня 2019 р. Алла Кучерова та Володимир Фурман ознайомили випускників коледжу зі зміненими умовами вступу на спеціальності НУВГП та спорідненими спеціальностями, куди молодші спеціалісти зможуть вступати на скорочений термін навчання (1 рік і 10 місяців та 2 роки і 10 місяців).

Серед випускників коледжу було проведено анкетування, обговорено тематичне спрямування завдань вступних іспитів та проведено пробне тестування, щоб випускники оцінили свої сили та зважили можливості вступу на держбюджетні та платні місця навчання.