Профорієнтація у Мирогощанській ЗОШ I-III cт

15 травня 2019 р. Тетяна Колесник вже вдруге провела профорієнтаційну роботу у Мирогощанській ЗОШ I-III cт серед учнів 10-11 класів. Ознайомивши учнів із спеціальностями НУВГП, умовами навчання, проживання та дозвілля, а також перспективами міжнародної мобільності та працевлаштування, представник НУВГП провела бесіду щодо умов вступу до НУВГП у 2019 р. та розповіла про можливості проходження Олімпіади НУВГП для абітурієнтів та перспективи, які відкриває участь у олімпіаді.

6 із 10 випускників виявили бажання зареєструватися та взяти участь у I-му етапі Олімпіади.

Запрошуємо учнів для проходження II-го етапу Олімпіади в стінах НУВГП!

Просимо звертатися до відділу працевлаштування та профорієнтації:

(0362) 62-06-17, work@nuwm.edu.ua)

м. Рівне, вул. Соборна 11, навчальний корпус №1, каб. 156.

Дякуємо директорові Смалюк Ользі Богданівні та колективу Мирогощанської ЗОШ за сприяння профорінтаційній роботі!