Профорієнтація у Кам’янці Подільському

Традиційними для викладачів університету стали зустрічі зі студентами коледжів з метою проведення профорієнтаційної роботи. Цього разу (17.10.2019 р.) завідувач кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Ліщинський А.Г., старший викладач цієї ж кафедри Стахів Я.А., а також доцент кафедри економіки підприємства Стахів О.А. відвідали Кам’янець-Подільський індустріальний коледж (Хмельницька область).

Гості з Рівного презентували студентам коледжу наш університет, надали їм інформацію про можливість продовження навчання випускників у НУВГП за скороченими термінами, ознайомили їх з умовами вступу та навчання.

Ліщинському А.Г. та Стахіву Я.А. була надана можливість більш тісно поспілкуватися зі студентами коледжу, які навчаються за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», аСтахів О.А. – зі студентами спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування».В ході зустрічей відбувся цікавий діалог та приємне спілкування з випускниками та керівництвом коледжу.

Особливістю цьогорічного профорієнтаційного заходу було те, що в ньому взяла участь студентка 1 курсу НУВГП спеціальності «Геодезія та землеустрій» Олена Іскра – випускниця коледжу, яка поділилася своїми позитивними враженнями від навчання в нашому університеті.