Профорієнтація на кафедрі екології, ТЗНС та ЛГ

Сьогодні, 3 червня, до кафедри екології, технології захисту навколшнього середовища та лісового господарства завітали учні випускового класу ЗОШ с. Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області.

Ознайомчу екскурсію з учнями провів особисто д.с.-г.н., професор, академік, завідувач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Клименко Микола Олександрович.

У процесі спілкування з учнями Микола Олександрович розповів про перспективи професій за спеціальностями "Екологія", "Технології захисту навколишнього середовища" та "Лісове господарство". Учні мали змогу побачити лабораторну та аудиторну базу кафедри, експонати кафедрального музею, виставку навчально-методичної літератури, дипломи та сертифікати, які підтверджують численні наукові здобутки студентів та викладачів кафедри, а також поспілкуватись з самими викладачами.

Крім того, учні дізнались про всі переваги та умови вступу до НУВГП, про особливості проживання в гуртожитку та можливості активного громадського життя під час студенських років.

Подібні зустрічі та профорієнтаційна робота проводяться на кафедрі регулярно, проте кожна з них має свою неповторну теплу атмосферу та надихає учнів вступати до університету, а викладачів робити все можливе для їх плідного навчання.