Професійні екскурсії студентів екологів

Теорія мертва при відсутності практики, але практика без теорії – незряча

В. Зубков

Викладачі кафедри екології, за сприяння дирекції ННІАЗ, розуміючи важливість поєднання теорії та практики під час навчального процесу, практикують проведення деяких занять безпосередньо на об’єкті дослідження чи вивчення.

Так, 25.10.2016 студенти-екологи 3-го курсу, в розрізі вивчення дисципліни «Охорона і раціональне використання природних ресурсів», відвідали ТОВ «ВИСОКОВОЛЬТНИЙ СОЮЗ-РЗВА». Від головного технолога Манзюка Р.В. та інженера з ОНС Савицького В.М. студенти не лише отримали нову для себе інформацію про виробничий та технологічний процеси підприємства, організацію природоохоронної діяльності, а й проявили себе як компетентні спеціалісти в питаннях об’ємно-планувальних рішень суб’єкта господарювання, питань, що стосуються впливу підприємства на стан атмосферного повітря.

02.11. студентам 4-го курсу (дисципліна «Моніторинг довкілля») надзвичайно пощастило почути та побачити, а отже краще засвоїти отриману на лекційних заняттях інформацію, не лише про стаціонарні пости спостереження, а й про діяльність Рівненського обласного центру з гідрометеорології від начальник комплексної лабораторії спостережень за станом забруднення НПС Сала Б.І.

Такий процес підготовки дозволяє зацікавити студентів, прищепити смак і любов до науки, а головне дає можливість підготувати висококваліфікованих фахівців з охорони навколишнього середовища, які маючи теоретичні знання вміють та можуть впевнено застосовувати їх на практиці.

О. Копилова, аспірант кафедри екології