Продовжується практика у с. Залізний порт

Студенти екологи та майбутні агрономи продовжують вивчати екосистему Сухого Степу та Причорномор’я  та їх складових, зокрема ґрунтового покриву.

Сьогодні були вивчені типові для цієї зони каштанові ґрунти. Було закладено три ґрунтових розрізи.

Для студентів екологів було досить несподіваним те, як в польових умовах,  без олівців і фарб можна зобразити ґрунтовий профіль, використовуючи техніку мазків. Керівник практики доцент Мороз О.С., акцентував увагу студентів на антропогенних факторах, що призводять до деградації каштанових ґрунтів.

Разом студенти дискутували щодо заходів з раціонального використання та охорони цього типу ґрунтів.

Після практики студентів як завжди чекає тепле Чорне море…