Продовжуємо захист р. Устя

Рівнян не перестає хвилювати проблема екологічного стану річки Устя, адже її інтенсивне забруднення за останні десятиріччя призвело до повного знищення рекреаційного потенціалу річки та погіршення санітарного стану прируслової частини нашого міста.

20 квітня цього року викладач кафедри екології, ТЗНС та ЛГ, канд. геогр. наук Залеський Іван Іванович взяв участь у прямому ефірі на телеканалі «Рівне-1» у програмі «Без цензури», тема якої була присвячена перспективі відновлення благополуччя р. Устя.

Під час телеефіру, Іван Іванович окреслив основні чинники, котрі призводять до порушення рівноваги водної екосистеми та наслідки їх впливу на екологічні характеристики річки, що становить предмет досліджень науковців кафедри. Відповідаючи на численні запитання ведучої та телеглядачів, Іван Іванович висвітлив цілу низку гострих проблем, які заважають успішному проведенню «оздоровлення» річки та наголосив, що лише спільні зусилля влади, науковців та мешканців міста зможуть врятувати  р. Устю від незворотної деградації.