Про "Завтра.UA" з перших вуст

Скориставшись шансом представити ННІ агроекології та землеустрою на загальнонаціональній програмі «Завтра.UA», студентка 5-го курсу спеціальності «Технологія захисту навколишнього середовища» Катерина Крук, розповідає:

"Нещодавно проходив 3 етап конкурсу «Завтра.UA» 2018/19 - стипендіальна програма для успішних та креативних студентів, метою якої є виховання нового покоління українців із відмінною освітою та сильним почуттям громадянської відповідальності, які змінять країну. За дванадцять років з часу запуску програми у 2006 році, понад 2500 студентів стали частиною спільноти «Завтра.UA».

Відбираючи найталановитіших студентів України, приватний фонд  конкурсу надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та для реалізації проектів (на сьогоднішній день 70 індивідуальних і 150 колективних ініціатив).

Так ось, у результаті двох етапів перевірки представлена мною робота, на тему «Кисневий режим водойм міста Рівне: дослідження та пропозиції з оптимізації», була оцінена на 18,4 бали (з 20 можливих). Після цього мене було запрошено на ІІІ етап, який проводився 15 квітня в місті Києві, в інституті післядипломної освіти.

Розробка власного проекту, інтерв‘ю та безпосереднє спілкування з минулорічними стипендіатами принесло мені багато позитивних моментів в плані саморозвитку та розширення кругозору в даній сфері діяльності!

Разом із рештою учасників ІІІ етапу, чекаємо остаточних результатів, які будуть оголошенні в травні цього року.

Впевнено пропоную всім охочим студентам випробувати свої вміння та навички, прийнявши участь в цій програмі на наступний рік.

Пам‘ятайте , що такого роду програми, розширюють світогляд  і вчать сприймати складні ситуації без остраху. Набутий досвід - неоціненний, як і бажання опісля створювати та працювати для власного розвитку та розвитку своєї держави!"