Про досвід участі в хакатоні

Днями в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся черговий 24-годинний нон-стоп мозковий штурм під назвою «Студентський хакатон».
Відбувався він у звичному форматі, проте у незвичному місці: читальному залі нашої Наукової бібліотеки.
Мокринський Костянтин Олександрович, група: ЕКО-21 прийняв участь в хакатоні в складі команди "ECO&ECO".
Працювали над проектом "Студпарламент 2.0"
Зі слів нашого студента: захід пройшов у цікавому форматі, отримав неоцінений досвід роботи у команді та у вирішенні завдань зі студентами  інших спеціальностей.
«Студентське самоврядування 2.0» - проекти команди eco & eco. Тут студенти спробували розкрити своє бачення керівних органів студентства в НУВГП, його структуру, функції тощо, і на наш розсуд дуже вдало!