Про берези 2019

05-07 квітня 2019 в лісовому масиві с. Новостав проходили щорічні відкриті змагання зі спортивного туризму  «Берези -2019». У змаганнях взяли участь 10 команд.

06 квітня  команди змагались на  дистанціях: смуга перешкод та нічне орієнтування та розважальна програма туристичний футбол. На дистанції «Командна смуга перешкод» І місце – ОблСЮТур.-2, ІІ місце –Дубенська РСЮТур., ІІІ – ОблСЮТур., 5місце- ТК «Азимут» . На дистанції  «Нічне орієнтування» : І місце –– ОблСЮТур.-2, ІІ місце - – ОблСЮТур., ІІІ місце –ТК «Азимут».

07 квітня команди змагались на дистанції «Спортивне орієнтування» . У загальному заліку призові місця вибороли такі команди :

І місце – ОблСЮТур.-2

ІІ місце -  ОблСЮТур.

ІІІ місце – Дубенська РСЮТур.

4 місце - ТК «Азимут»

Молода команда  ТК «Азимут»  взяли активну участь у проведенні  та суддівстві змагань.

Змагання відбулися за підтримки Профкому студентів та кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.