Презентація від учасника Семінару з природохоронного менеджменту у Китаї

Презентація від учасника  Семінару з природохоронного менеджменту у Китаї

6 березня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулась зустріч студентів 1, 2, 3 курсів спеціальності "Туризм" із Оксаною Головко, начальником відділу наукової, еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Дермансько-Острозького національного природного парку.

Оксана Головко детально розповіла про свою поїздку в Китай та участь у семінарі "Seminar on Nature Reserve Management and Conservation for Developing Countries", який повністю фінансувався Міністерством комерції Китайської Народної Республіки.

Під час зустрічі студенти дізнались про систему природоохоронних територій Китаю, особливості їх облаштування та туристичну інфраструктуру, а також неймовірно широке використання цифрових технологій у багатьох сферах, зокрема, під час проведення польових досліджень в Китаї.

Зважаючи на світову популярність гастрономічного туризму, досить цікавими для студентів були також відомості про особливості китайської кухні.

Оксана також згадала про об'єкти світової спадщини ЮНЕСКО, які знаходяться у Китаї, студенти згадали 7 об'єктів ЮНЕСКО, які є в Україні.

На завершення зустрічі Оксана наголосила на тих великих можливостях, які нині відкриваються перед студентами. Потрібно лише проявляти ініціативу, цікавитись, вивчати мову, приймати участь у студентських програмах обміну, адже подорожі розширюють свідомість, допомагають налагоджувати дружні відносини між країнами та змінюють світ на краще.

Зустріч відбулась у рамках планової роботи наукових студентських гуртків "Анімаційна діяльність та індустрія гостинності", "Екскурсії і туризм", які діють при кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи. Керівництво гуртками здійснюють Громаченко К. Ю. та Яковишина М. С.