Прес-конференція щодо екологічних проблем м. Рівне

8 червня 2017 р. кафедрою екології, технологій захисту навколишнього середовища та лісового господарства було проведено прес-конферецію щодо екологічних проблем нашого міста для представників місцевих ЗМІ: Ритм-ТВ, Сфера-ТВ, РТБ, сайт rv.ua.

Ініціаторами заходу виступили Алла Прищепа – директор ННІ АЗ, професор та начальник Рівненського обласного Гідрометеорологічного центру Богдан Масовець, які долучили до участі в обговоренні найболючіших проблем нашого міста головного спеціаліста (по заповідній справі) відділу заповідної справи, екологічної мережі, моніторингу та природоохоронних заходів департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації Тетяну Білу, головного спеціаліста (по зв'язкам з громадськістю та природоохоронним програмам)відділу заповідної справи, екологічної мережі, моніторингу та природоохоронних заходів департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації Вікторію Дяк, науковців кафедри екології Ігоря Статника та Ольгу Бєдункову, а також представників студентського наукового товариства ННІ АЗ.

Основна увага заходу приділялась питанням стану атмосферного повітря м. Рівне та джерелам його забруднення, погіршенню екологічного стану р. Устя та Басівкутського водосховища, стану зелених насаджень на території нашого міста, а також необхідності формування суспільної екологічної свідомості всіх верств населення.

Саме з останнього приводу, зусиллями Рівненського обласного Гідрометеорологічного центру було створено екологічний просвітницький фільм, який було продемонстровано всім учасникам прес-конференції.

Більше інформації тут: