Представник ННІАЗ увійшов до складу галузевих експертних рад НАЗЯВО

Представник ННІАЗ увійшов до складу галузевих експертних рад НАЗЯВО

За результатами конкурсного відбору Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти до складу галузевих експертних рад увійшли четверо науково-педагогічних працівників нашого університету, серед яких є і представник ННІАЗ - професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, д.б.н. Бєдункова Ольга Олександрівна.  

Згідно програми підготовки членів галузевих експертних рад, О.О. Бєдункова взяла участь в очних тренінгах, котрі проводив відділ роботи із ГЕР 30 жовтня та 1 листопада 2019 року в м. Київ.

У ході тренінгів секретаріат та керівництво Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на чолі з Сергієм Квітом, ознайомили представників ГЕР із функціями та організацією їх роботи, порядком проведення засідань і надання заключень про акредитацію освітніх програм ЗВО за відповідними галузями.  До зобов’язань членів ГЕР належать також об’єктивне мислення, глибоке розуміння сучасного освітнього процесу, енергійність та відповідальність, підтримка і сприяння забезпечення якості вищої освіти.назад