Представник ННІАЗ увійшов до складу галузевих експертних рад НАЗЯВО

За результатами конкурсного відбору Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти до складу галузевих експертних рад увійшли четверо науково-педагогічних працівників нашого університету, серед яких є і представник ННІАЗ - професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, д.б.н. Бєдункова Ольга Олександрівна.

Згідно програми підготовки членів галузевих експертних рад, О.О. Бєдункова взяла участь в очних тренінгах, котрі проводив відділ роботи із ГЕР 30 жовтня та 1 листопада 2019 року в м. Київ.

У ході тренінгів секретаріат та керівництво Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти на чолі з Сергієм Квітом, ознайомили представників ГЕР із функціями та організацією їх роботи, порядком проведення засідань і надання заключень про акредитацію освітніх програм ЗВО за відповідними галузями.  До зобов’язань членів ГЕР належать також об’єктивне мислення, глибоке розуміння сучасного освітнього процесу, енергійність та відповідальність, підтримка і сприяння забезпечення якості вищої освіти.