Представлення наукових розробок ННІ АЗ на виїзній сесії компанії Noosphere

Представлення наукових розробок ННІ АЗ на виїзній сесії компанії  Noosphere

17 жовтня у нашому університеті проходила робота виїзної сесії компанії  Noosphere, де науковц ННІ Аз представляли результати колективної наукової роботи. Так, колектив кафедри екології презентував свої розробки щодо комплексної діагностики басейнів річок. Колектив кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики презентував розробки щодо оцінки параметрів стоку за даними ДДЗ. А представники кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства представили сумісну розробку з науковцями ННІ АКОТ щодо створення оазисів в пустелі з використанням торфу.

У роботі сесії були представлені й доповіді представників  Noosphere. Зокрема, виступи стосувалися моніторингу навколишнього середовища за допомогою активних радарних систем; спостереження Землі в інтересах  сільського  господарства; застосування програмного забезпечення ГІС/ДЗЗ в умовах природно-антропогенного довкілля; технології обробки та аналізу оптико-електронних аерокосмічних зображень високого просторового розрізнення; керування водними ресурсами з космосу.