Практичні заняття з "Готельної справи" для студентів напрямку "Туризм"

Студенти  групи ТУР-31  21-22 березня  відвідали готелі міста Рівного.

Група під керівництвом доцента кафедри туризму Катерини Громаченко побувала у  4-зірковому готелі «Україна»,  номерний фонд якого  складає 69 номерів.

Студенти ознайомились з номерами різних категорій: одномісний, двомісний,  напівлюкс, люкс, а також весільний номер.

Інфраструктура закладу налічує сауну, фітнес-центр та конференц -зал.

Також студенти відвідали 3-зірковий  готель «Оптіма», що входить до  ReikartzHotelGroup.

Цей готель пропонує гостям 51 номер європейського рівня , конференц-зал на 78 місць, Wi-Fi,  сніданок «шведський стіл».

На території готелю  функціонує  шведське кафе Fika. Студентам  були представленні для ознайомлення  номера різних категорій, а саме: Класік Single, Класік Twin, Стандарт Twin, Суперіор Twin, Люкс.