Пішов з життя Пилипенко Юрій Володимирович

Кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті

ПИЛИПЕНКА

ЮРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

доктора с.-г  наук, професора, завідувача кафедри екології та сталого розвитку Херсонського державного аграрного університету, заслуженого діяча науки і техніки України

Юрій Володимирович народився 28 жовтня 1958 року у м. Херсон.

У 1980 році закінчив Калінінградський технічний інститут рибної промисловості і господарства за спеціальністю «Іхтіологія і рибництво».

В Херсонському сільськогосподарському університеті працював лаборантом, старшим лаборантом, науковим співробітником, займався науково-виробничою діяльністю, яка була спрямована на надання практичної допомоги рибокомбінатам південних областей України і АР Крим по відтворенню коропа і рослиноїдних риб, з культивування нових об'єктів аквакультури, рибогосподарського освоєння водойм комплексного призначення.

З 2001 року очолював кафедру екології та сталого розвитку ХДАУ.

Автор 500 наукових і навчально-методичних праць, 3 наукових монографій і 2 довідкових видань. Науковий доробок знайшов відображення в 4 підручниках і 18 навчальних посібниках.

Тематика науково-дослідної роботи – гідроекологія, охорона та відновлення гідроекосистем, аквакультура. Організатор і співорганізатор міжнародних і всеукраїнських екологічних та іхтіологічних форумів і конференцій.

Колеги та друзі втратили серце видатного вченого та доброї  людини, але вічною про нього буде Пам'ять.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав,

любив і поважав Юрія Володимировича.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Вічна Пам'ять!