Підведення підсумків навчального року кафедрою здоров'я людини і фізичної реабілітації

30.05.2017 року в актовій залі головного корпусу Національного університету водного господарства та природокористування кафедра здоров’я людини і фізичної реабілітації провела підведення підсумків 2016-17 навчального року для своїх студентів.  Відкрив свято проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока Валерій Степанович. З вітальними словами звернулися до присутніх у залі директор ННІАЗ, професор Прищепа Алла Миколаївна, заступник директор ННІАЗ, доцент Статник Ігор Іванович, завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, професор Григус Ігор Михайлович, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, професор Нестерчук Наталія Євгенівна. Ними було відзначено і вручено грамоти найкращим та найактивнішим студентам за попередніми підсумками навчального року, що підходить до завершення. Учасниками та організаторами процесу стали викладачі, студенти кафедри та запрошені дітки з особливими потребами. Увесь захід пройшов у дружній, веселій, доброзичливій атмосфері, під час якої відзначали та нагородили найкращих  студентів за наполегливість та успіхи в навчанні, за активну участь в науковій та практичній роботі та тих, хто вдосконалює свої практичні навички шляхом проведення безкоштовних занять в Реабілітаційному центрі кафедри для людей особливими потребами. Під час заходу нагородили грамотами та кубками дітей з особливими потребами, які підготували та продемонстрували художній номер на сцені.

Захід переплітався концертною програмою, був змістовний, веселий і водночас показав заслуги у роботі кафедри Здоров’я людини і фізичної реабілітації.

Більше фото тут: