Підтримаємо проведення в Україні Всесвітньої кампанії година Землі 2016 р.

Підтримаємо проведення в Україні Всесвітньої кампанії година Землі 2016 р.

У суботу, 19 березня 2016 року о 20:30 проводитиметься Всесвітня кампанія Година Землі.

Люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднаних дій людей для боротьби зі зміною клімату.

Година Землі була започаткована в 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія), з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії в 2009 році.

Година землі – мала безпрецедентний успіх, до акції приєдналяся 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше 50 міст та містечок, в тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин у 2016 році, кампанія робить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів, задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Кампанія Година Землі проводиться з ініціативи найбільшої та найдосвідченішої незалежної природоохоронної організації у світі – Всесвітнього фонду охорони природи (WWF).  

 

Звертаємось до всіх працівників та студентів ННІ агроекології та землеустрою долучитись до акції Година Землі-2016, 19 березня об 20:30 вимкнути світло хоча б на одну годину.

 Це надасть можливість кожному громадянину України зробити свій внесок у економію її енерго та природних ресурсів.назад