Підсумки конкурсу "Оздоровлення басейну річки Устя"

Цього тижня фінішував конкурс інноваційних студентських проектів імені професора О.І. Костіна із темою "Оздоровлення басейну річки Устя", що проводився за ініціативи та підтримки Благодійної організації "Фонд Олексія Муляренка".

Із п'яти відзначених жюрі переможців, четверо - студенти ННІАЗ.

Почесне III місце розділили студентка спеціальності "Водні біоресурси та аквакультура" Тишик Васелина (науковий керівник д.с.-г.н., професор кафедри водних біоресурсів Гриб Й.В.) та студентки спеціальності "Екологія" Ледавець Христина і Друзюк Ольга (науковий керівник к.геогр.н., доцент кафедри екологогії, ТЗНС та ЛГ Залеський І.І.).

II місце посіла студентка спеціальності "Технології захисту навколишнього середовища" Крук Катерина (науковий керівник д.б.н., професор кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Бєдункова О.О.).

За участь і перемогу наші студенти отримали дипломи, сертифікати і цінні винагороди, довівши тим самим високий фаховий рівень підготовки, який вони отримують навчаючись на спеціальностях ННІАЗ та результативність своїх зусиль при виконанні проектів.