Перші випускники кафедри екології зустрілись у стінах Aльма матер через 20 років

20 років тому перші спеціалісти-екологи Національного університету водного господарства та природокористування отримали дипломи та старт у життя.

11 червня 2016 р. відбулася їхня зустріч у стінах 7 корпусу. Серед них є науковці (кандидати та доктори наук), виробничники, підприємці.

Викладачі кафедри екології Ігор Статник та Ірина Шевчук, які є випускниками 1996 року провели невелику екскурсію лабораторіями для свої колишніх одногрупників.

Директор інституту ННІ АЗ Микола Клименко розповів про зміни, що відбулися в університеті, про результати роботи та перспективу розвитку спеціальностей, які отримують теперішні випускники.

У теплій дружній атмосфері наші гості, колишні студенти «Водніка» позгадували роки навчання та обмінялися думками про сучасні екологічні проблеми.

Алла Прищепа

професор,