Перші магістри спеціальності "Лісове господарство" успішно захистили виспукові роботи

Кафедра екології, технології захисти навколишнього середовища та лісового господарства успішно підтвердила ліцезію на випуск магістрів за спеціальністю ""Лісове господарство".

22 грудня 2018 р. відбувся захист випускових робіт 12 магістрів, що отримували освітньо-кваліфікаційний ступінь "магістр" за спеціальністю 205-Лісове господарство.

Державна іспитова комісія відзначила виокий рівень представлених робіт, які підготували студенти, що вступили до ННІАЗ після закінчення навчання в Надслучанському лісовому коледжі.

Процедура захисту стала грунтовним підтвердженням нещодавного успішного проходження акредитації спеціальності, що в подальшому забезпечить випуск магістрів з Лісового господарства з отриманням диплому НУВГП.