Перше місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Наприкінці березня цього року на базі ПолтНТУ розпочався Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за галуззю знань «Екологія», у якому взяли участь представники 65 закладів вищої освіти України.  До складу галузевої конкурсної комісії якої увійшли видатні науковці та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України.

Роботи, представлені на конкурс, відзначалис різноманітністю розглянутих екологічних проблем регіонів України з високим ступенем актуальності досліджених питань. Зокрема: оцінка стану біоресурсів і розробка систем біотестування; оцінка фітотоксичності ґрунтів та їх родючості; розробка та удосконалення системи екологічного моніторингу; моделювання впливу природних та техногенних чинників на стан екологічної безпеки об’єктів і територій; очищення стічних вод і викидів в атмосферне повітря; переробка промислових відходів з отриманням цінних речовин; оцінка якості води; екологічна безпека продуктів харчування; аналіз впливу антропогенних джерел на стан біосфери; вивчення ландшафтно-екологічної структури регіонів України; проблеми енергозбереження.

Серед 120 учасників, студент ННІАЗ, групи ЕКО-51м Остаповець Віталій Віталійович зміг вибороти диплом першого ступеня за розробку в розрізі наукової школи д.с.-г.н., професора Клименка Миколи Олександровича - на тему «Модель управління басейном річки Іква з викристанням ГІС-технологій», за керівництва к.с.-г.н., доцента кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Статника Ігоря Івановича.