Перше місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища»

Студенти кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Пешко Марина та Лідавець Христина 17-19 квітня 2019 року брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 18 «Виробництво та технології» зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Олімпіада проходилана базі кафедри Екології та природоохоронних технологій Одеської національної академії харчових технологій відповідно до листа Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" Міністерства освіти і науки України від 05.12.2018 №22.1/10-4524.

Серед понад сотні учасників, наші студенти вибороли почесне ПЕРШЕ місце за ступенем вищої освіти «бакалавр», чим довели високий рівень знань та гідно представили наш університет на рівні країні.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших звершень та перспектив у обраній спеціальності!