Перемога у міжнародному конкурсі студентських робіт

Перемога у міжнародному конкурсі студентських робіт

У рамках міжнародного ГІС-форуму 2017, який відбувся 22-24 лютого 2017 року у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна, і налічував понад 200 учасників з 7 країн, було проведено  конкурс студентських наукових робіт.

Національний університет водного господарства та природокористування представляли Шудрук Віктор та Войтович Олександр,  студенти 3 курсу навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою  напряму  підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» з науковою роботою на тему  «Використання технологій доповненої реальності в музейних експозиціях» (керівник – к.т.н., доцент  кафедри геодезії та картографії Янчук Олександр Євгенович).  

До участі в очному етапі та онлайн-голосуванні було запрошено 14 робіт з 3 країн, зокрема, учасники з Харкова, Саранська, Іркутська, Кам'янського, Києва, Рівного, Мінська, Шацька і Керчі. Впродовж  двох тижнів можна було ознайомитися з роботами учасників на сайті форуму та проголосувати за одну з них за посиланням.

Наукова робота саме наших студентів отримала найбільше голосів та стала переможницею у номінації «Краща робота на думку онлайн-аудиторії». 

Вітаємо наших переможців!!!назад