Перемога студентки спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» у Одесі

Студентка НУВГП Лілія Крупко (спеціальність 183 - Технології захисту навколишнього середовища) - призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Технології захисту навколишнього середовища". Тема наукової роботи – «Обґрунтування технології зменшення фітотоксичності ґрунтово-породних сумішей Полісся, порушених видобуванням бурштину»

Конкурс проходив на базі Одеської національної академії харчових технологій 11-13 квітня 2018 р. На II-й етап конкурсу було подано 50 науково-дослідницьких робіт, 1/3 яких на основі рецензування було відібрано до участі у завершальному етапі конкурсу-захисту. В ході захисту наукових робіт навколи запропонованих технологічних рішень студентів велася бурхлива дискусія між студентами та членами журі. Серед членів журі конкурсу працював і представник нашого університету – завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства, професор Клименко Микола Олександрович.

Микола Олександрович відмітив високий рівень наукових робіт конкурсантів та наголосив на важливості практичних рекомендацій та апробації наукових робіт, які вносять 20% у загальну конкурсну оцінку роботи, а також наявності наукових публікацій, які вносять 10% у загальну оцінку роботи. З рецензією на наукову роботу Лілії Крупко та ваговими коефіцієнтами окремих пунктів оцінювання роботи можна ознайомитися на фото.

Вітаємо Лілію та її наукових керівників - проф. Клименка М.О. та доцента Колесник Т.М. із першим призом всеукраїнського масштабу в цій галузі - дипломом III-го ступеню!