Перемога студентів-агрономів у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство»

Вперше студенти НУВГП спеціальності 201 Агрономія взяли участь у II-му етапі Всеукраїнської  студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство» та вибороли диплом III-го ступеня (Герман Едуард, АГР-31) та диплом за найкращі практичні знання (Грищук Юрій, АГР-21). Вітаємо наших переможців!!!

Команда НУВГП була представлена 4-ма учасниками, які були переможцями I-го етапу  Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство», який проходив у стінах рідного НУВГП. Це Герман Едуард, Ткач Світлана, Грищук Юрій та Щаслив’юк Сніжана. Супроводжувала студентів в.о. завідувача кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства Колесник Тетяна, яка брала участь в роботі журі II-го етапу Олімпіади.

II-й етап Всеукраїнської  студентської олімпіадиз навчальної дисципліни «Ґрунтознавство» проходив на базі Харківського національного університету ім. В.В. Докучаєва, який розміщений у 20 хв. їзди маршруткою від м. Харків у селищі  Докучаєве. ХНАУ  має подібності із НУВГП тим, що так само локалізується у вигляді відокремленого студмістечка із добрим транспортним сполученням та має дуже древню історію та хороші професійні й наукові традиції. Участь у Олімпіаді взяли понад 160 студентів з різних куточків України, серед яких були як представники університетів, академій, так і коледжів.

Студенти та Тетяна Колесник отримали виключно позитивні враження від організації олімпіади, доброзичливого ставлення, цікавих завдань та форми проведення олімпіади. Це були справжні круті професійні змагання як у теорії, так і практиці з опису ґрунтових профілів та ідентифікації типу ґрунту та лабораторних дослідженнях складу водної витяжки ґрунту!!! А ще ми були вражені Музеїм ґрунтів кафедри ґрунтознавства ХНАУ, де зібрано понад 150 монолітів ґрунтових профілів з різних куточків України, Росії, Азії та навіть Куби. Перебуваючи у Музеї, склалося враження, що ти проник у душу науки ГРУНТОЗНАВСТВО і торкнувся її наймилозвучніших струн.

Дякуємо організаторам Олімпіади, завідувачу кафедри ґрунтознавства ХНАУ професору Дегтярьову В.В. та дружньому колективові за високий фаховий рівень проведення професійних змагань  кращих студентів-ґрунтознавців України!!!