Освоєння додаткових спеціалізацій фізичними терапевтами

Освоєння додаткових спеціалізацій фізичними терапевтами

Фізичні терапевти НУВГП, які проходять стажування у Польщі, продовжують вдосконалюватися – освоюють додаткові спеціалізації в реабілітаційному центрі «Akademos». Зокрема їх дуже зацікавили програми «Зумба» і «Здоровий хребет».

Оскільки одним із популярних на сьогодні видів фітнесу є зумба (Zumba), чудова альтернатива аеробіці для тих людей, які люблять танцювати. Zumba спалює купу калорій і при цьому ви навіть не встигаєте помітити, як заняття добігає кінця. Зумба – це танцювальна фітнес-програма. Вона поєднує в собі елементи аеробіки, латини, хіп-хопу, джаз-фанку та ін., тобто можна танцювати по всякому. Принцип заняття зумби полягає в тому, що під кожну пісню є певний міні-танець. Танці змінюються зі швидкістю один танець раз на місяць. Потрібно встигнути одразу вловити рухи і повторювати за тренером. Не біда, якщо на першому занятті ви не зможете виконати і половини всіх рухів! Головне не стійте на місці. Вже через декілька разів ви танцюватимете на повну і отримуватимете задоволення від драйвового темпу.  

Здоровий хребет – це програма вправ стартового балансу, розтяжка і зміцнення окремих груп м'язів, дихання через навчання і підтримування правильної постави, закінчуючи релаксацією. Біль у спині є однією з найбільш поширених скарг, що переслідує люде сучасного суспільства. Основні причини болю в спині включають напруження м'язів, асиметричні перевантаження тіла, обмеження фізичної активності, м'язовий дисбаланс, аномальні стереотипи руху, стрес, психологічне навантаження, надмірна вага. Дана програма направлена на відновлення здорового хребта.

Всі подружилися з Кристиною Двужнік, сертифікованим інструктором зумби, персональним тренером, багаторічним організатором марафону катання на роликах, яка проводить ці заняття в «Akademos».назад