Обмін науковими дослідженнями з проблем охорони довкілля

22 березня 2017 року директор ННІ АЗ Алла Прищепа, голова наукового студенського товариства ННІ АЗ Марина Пешко, студенти-екологи Юля Яцюк та Віталій Конончук взяли участь у сьомому круглому столі з питань екології «Сучасний стан охорони довкілля в Рівненській області: проблеми та перспективи», який проходив у Рівненському коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України.  Організаторами заходу є Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, кафедра екології Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги та відокремлений структурний підрозділ «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».
Модератором круглого столу була Анеліна Данчук,  методист хіміко-біологічного відділення РМАНУМ.

Особливу увагу учасники круглого столу приділили проблемам, що пов’язані з водним фактором, адже захід відбувався у Всесвітній день води. В обговоренні актуальних проблем охорони довкілля та природозбереження навколишнього середовища, питань вивчення дії програми сталого розвитку регіону взяли участь відомі науковці Рівненщини –заступник директора з наукової роботи Рівненського природного заповідника Ростислав Орестович Журавчак, викладачі-методисти ВСП Рівненського коледжу НУБіП України Серафима Серафимівна Малимон та Ігор Карпович Капітула, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Олександр Анатолійович Андрєєв, методист Рівненського коледжу НУБіП Людмила Володимирівна Балдич. Директор ННІАЗ Прищепа А.М. свою доповідь присвятила обгрунтуванню індикаторів моніторингу якісного стану та використання водних ресурсів при оцінюванні сталого розвитку регіонів

Перед учасниками круглого столу з доповідями виступили вихованці та дійсні члени РМАНУМ, учні загальноосвітніх закладів Рівненщини: Анна Головач, Катерина Морозюк, Людмила Мосійчук, студенти та магістранти НУВГП – Юлія Яцюк, Віталій Конончук, а також студентка Рівненського коледжу НУБіП Ірина Снітинська, котрі висвітлили свої наукові дослідження.