Обмін досвідом між студентами дуальної та очної форм навчання

На кафедрі агрохімії, грунтознавства та землеробства ім. С.Т. Вознюка в рамках «Тижня науки», студенти спеціальності 201 «Агрономія» прийняли участь у роботі круглого столу "Обмін досвідом між студентами дуальної та очної форм навчання".

В рамках круглого столу у студентів була можливість послухати цікаві доповіді своїх колег, студентів які поєднують навчання у НУВГП з роботою за своєю спеціальністю.

Доповіді були цікаві своєю різноманітністю, і супроводжувались якісною графічною частиною у вигляді змістовних презентацій.

Після виступів, серед учасників круглого столу відбулася жвава дискусія, під час якої студенти мали можливість задати питання студентам-виробничникам. Водночас, під час відповідей деякі учасники дискусії виявили бажання у майбутньому приєднатися до своїх колег і поєднати навчання з отриманням досвіду з майбутньої професії.

Бажаємо успіху учасникам круглого столу!

Дякуємо за змістовні і цікаві доповіді!

О.С. Мороз
к.с.-г-н., доцент