Previous Next

Обговорення освітніх програм спеціальності 183 Технології захисту навколишнього середовища

28 березня відбулося обговорення питання підготовки бакалаврів, магістрів, докторів філософії та відповідних  освітніх програм спеціальності 183  «Технології захисту навколишнього середовища» для здобувачів першого, другого та третього освітніх рівнів вищої освіти.

До обговорення долучилися науковці ННІ деревообробних технологій  і дизайну Національного лісотехнічного університету  директор інституту професор, доктор технічних наук Володимир Маєвський, старший викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища і деревини та безпеки життєдіяльності НЛТУ, кандидат біологічних наук, магістр з технології захисту навколишнього середовища Оксана Маєвська, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри водних біоресурсів та аквакультури Юлія Гроховська. Гаранти освітніх програм  спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (бакалавр, магістр) та члени групи забезпечення ОНП «Технології захисту навколишнього середовища» для здобувачів третього рівня  вищої освіти доцент Ігор Статник та професор Алла Прищепа ознайомили присутніх із особливостями метою освітніх програм,  програмними  результати навчання. ОПП «Технології захисту навколишнього середовища» для здобувачів другого рівня вищої освіти та  ОНП  «Технології захисту навколишнього середовища» для здобувачів третього  рівня вищої освіти визначалися з урахуванням позицій та потреб заінтересованих сторін, з урахуванням тенденцій розвитку спеціальності, ринку праці, галузевого та регіонального контексту.  Оксана Маєвська поділилася  досвідом запровадження ОП кафедрою технологій захисту навколишнього середовища і деревини та безпеки життєдіяльності  Національного лісотехнічного університету, зазначила значимість включення освітніх компонентів, які направлені на  сучасні інноваційні практичні та теоретичні напрямки технологій захисту навколишнього середовища, враховуючи концептуальні засади сталого розвитку.  Під час обговорення було зазначено роль фахівців зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» для повоєнного відновлення України.