ННІ АЗ долучився до екофесту ЗЕЛО 2017

Студенти, викладі та директор інституту Алла Прищепа прийняли активну участь у щорічному волонтерському еко-фестивалі ЗЕЛО, що відбувався у Рівному 9-10 вересня.

Мета фесту - поділитися своїм баченням життя у стилі “Еко”, що й робили громадські ініціативи, спікери, майстри та соціально відповідальні підприємці, які взяли участь у заході. Це були теми арт-терапії та здорового харчування, туризму та активного відпочинку, ідей з розвитку міста та оптимізації побутового життя людини.

Так, Тетяна Колесник (кафедра екології, ТЗНС та ЛГ) представила увазі присутніх практичний тренінг на тему «Доступні миючі засоби природного походження». Надзвичайно цікавою для присутніх виявилась інформація про рослини із миючими властивостями, про підготовку миючих розчинів та особливості прання, чистки одягу і миття волосся миючими засобами природного походження.

Майстер-клас «Прибери сміття з планети» для наймолодших учасників фесту провела Ольга Бєдункова (кафедра екології, ТЗНС та ЛГ). Діти обговорили способи зменшення об’ємів побутових відходів, дізнались про порядок роздільного збору сміття, можливості та перспективи використання відходів у якості цінних матеріальних ресурсів.

Про можливості активного і доволі бюджетного відпочинку в країнах Євросоюзу розповідав у своїй лекції Андрій Романів (кафедра туризму).

Місцем проведення фестивалю в цьому році став майданчик Рівненського обласного краєзнавчого музею, де учасники зповна зарядились позитивними емоціями та оптимізмом, а також отримали свій особистий скарб стосовно еко-способу життя.