Навчально науковий інститут агроекології та землеустрою запрошує майбутніх випускників шкіл та коледжів на навчання!!!

Навчально науковий інститут агроекології та землеустрою запрошує  майбутніх  випускників шкіл та коледжів на навчання!!!

Впродовж  двох днів  (1 та 2 листопада цього року ) майбутні абітурієнти моли змогу познайомитися із науково-педагогічними кадрами, студентами  ННІ агроекології та землеустрою http://nuwm.edu.ua/nni-az, спеціальностями навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою http://nuwm.edu.ua/nni-az/specialjnosti та Національного університету водного господарства та природокористування http://nuwm.edu.ua/,  отримати інформацію про правила вступу та особливості вступної компанії на 2019 рік.

Близько 70 зацікавлених майбутніх абітурієнтів 1 листопада відвідали 7 навчальний корпус НУВГП, де  зустрілися із ректором НУВГП професором Мошинським В.С., директором ННІ АЗ професором Прищепою А.М. , завідувачами кафедр професорами Клименком М.О, Сондаком В.В., доцентами Янчуком Р.М., Трушевою С.С., Ліщинським А.Г. професорами кафедр Гроховською Ю.В., Грибом Й.В., Бєдунковою О. О. та іншими.  Присутні мали змогу подивитися відеосюжет про студентське життя, який представила Юля Яцюк та презентацію туристичного клубу «Азимут»  від кафедри туризму та поспілкуватися із психологом НУВГП Бобровською Т.І., яка запропонувала ряд цікавих анкет для визначення схильності до певних професій.

Викладачі провели екскурсії кафедрами ННІ АЗ під час яких відбулося ознайомлення із сучасними приладами для  геодезичних вимірювань в геодезії та землеустрої, яку  презентували кафедра геодезії та картографії 9 зав. Кафедрою Янчук Р.М.). Кафедра фізики та хімії представили цікаві досліди ( зав. лабораторії Рудик Б, та ст. викладач Мисіна О.). Роботу експрес лабораторії кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища  та лісового господарства й демонстрацію експериментів з визначення якості продуктів харчування за участю запрошених випускників забезпечували доценти Вознюк Н.М., Колесник Т.М., Ліхо О.А., ст. вик. Буднік З.М.

Виставка акваріумних риб і зоологічних експонатів та презентація «Чому я обираю спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»», яка була підготовлена кафедрою водних біоресурсів теж була цікавою та пізнавальною для наших гостей. Презентацію «Сучасність аграрної галузі»  провела доцент Олійник О.О.. Запрошені гості, серед яких були студенти- випускники Технічного коледжу НУВГП та  "Рівненський коледж економіки та бізнесу" школярі міста та області разом зі студентами ННІАЗ взяли участь у  екологічній вікторині, екологічному квесті (модераторами яких виступили доценти Ліхо О.А. Стецюк Л.М.,, Олійник О.О.).  

2 листопада учасники дня відкритих дверей НУВГП мали змогу крім інформації про університет, взяли участь у конкурсах, екскурсіях та насолодилися смачним тортом.

 Для довідки:  

Спеціальності Навчально-наукового інституту  агроекології та землеустрою та перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу на навчання за відповідними спеціальностями  для здобуття освітнього ступеня бакалавра  на основі повної загальної середньої освіти за кошти державного бюджету  

Код

Спеціальність

ННІ АЗ

Перелік сертифікатів

1

2

3

(обов’зковий )

(на вибір)

101

Екологія

Українська мова і література

Біологія

Хімія або географія

183

Технології захисту навколишнього середовища

Українська мова і література

Математика

Фізика або біологія

193

Геодезія та землеустрій

Українська мова і література

Математика

Географія або історія України

201

Агрономія

Українська мова і література

Біологія

Хімія або математика

20

Водні біоресурси та аквакультура

Українська мова і література

Біологія

Хімія або математика

242

Туризм

Українська мова і література

Іноземна мова

Географія або математика

  

Більше фото:

https://www.facebook.com/www.nuwm.edu.ua/?ref=page_internal#_=_назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки