Науково-виробничий семінар від компанії "Агрооптима"

21 січня 2017 року у 7 корпусі НУВГП відбувся семінар  який провела компанія Агрооптима.

Директор ННІАЗ к.с.-г.н., професор Прищепа А.М., завідувач кафедри екології д.с.-г.н Клименко М.О, докторант кафедри екології к.с.-г.н. Колесник Т.М , зав. лабораторії кафедри екології Мороз О.Т. та близько 200 представників фермерських господарств взяли участь у семінарі "Особливості інтенсивних технологій вирощування ягідних культур".

Перед присутніми з вітальними словами виступили проф. Прищепа А.М. та проф. Клименко М.О.,  котрі розповіли про напрями підготовки в ННІАЗ та НУВГП, звернули увагу на зміни, що відбулися у цьогорічній вступній компанії. Проінформували про необхідні сертифікати ЗНО при вступі на спеціальності нашого ВУЗу та зокрема спеціальностей «Агрономія», «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища».

Із цікавими доповідями виступили  Котик Микола – менеджер компанії «Агрооптима» на тему « Особливості застосування краплинного зрошення при вирощуванні ягідних культур».

Коцур Валентина – представник компанії «Байєр»  тема: «Особливості  захисту  в інтенсивних технологіях вирощування ягідних культур».

Пияйко Павло – менеджер компанії «Агрооптима» з темою: «Особливості систем живлення при інтенсивному вирощуванні ягідних культур»

Босий Олег,  - консультант по вирощуванню ягідних культур з темою « Особливості технології вирощування малини, огляд сортового складу».

Маємо надію, що такі семінари стануть доброю традицією у стінах Навчально-наукового інституту  агроекології та землеустрою.